Poszukujemy Administratora ds. rozliczeń z dostawcami, który dołączy do naszego zespołu Palletforce. Będziesz odgrywać kluczową rolę w przetwarzaniu zamówień zakupu, tworzeniu nowych kont dostawców, wsparciu audytu, uzgadnianiu kont i wielu innych. Będziesz osobą kontaktową w przypadku zapytań zewnętrznych i wewnętrznych, także drogą telefoniczną i e-mailową.

Termin zakończenia: kwiecień 26.2024

Stanowisko: Administrator rozliczeń
Lokalizacja: Callister Way, Burton On Trent/Hybrid
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Pensja: Konkurencyjny
Data zamknięcia: 26/04/2024

Rola:

Dołącz do nas jako Administrator rozliczeń w naszym zespole Palletforce

Kluczowe Obowiązki:

  • Przetwarzanie wszystkich faktur zakupu i not kredytowych, dopasowywanie ich do zamówień zakupu i śledzenie zapytań dotyczących zamówień i faktur
  • Obsługa zapytań zewnętrznych i wewnętrznych drogą telefoniczną i e-mailową
  • Monitorowanie skrzynki odbiorczej kont
  • Tworzenie nowych kont dostawców
  • Uzgadnianie kont
  • Zapewnienie kopii zapasowej dla przebiegów płatności
  • Wsparcie audytu na koniec roku
  • Wszelkie inne doraźne obowiązki

Nasz Idealny Kandydat Będzie Posiadał:

  • MS Excel
  • MS Outlook
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziane będzie wcześniejsze doświadczenie w zakresie księgi zakupów
  • Doświadczenie mędrca będzie korzystne

Pożądane umiejętności:

  • Angielski i matematyka poziom 4 (klasa C)

Nagrody i korzyści:

Wesprzemy Twój rozwój, pomożemy Ci się rozwijać, a także zaoferujemy Ci pakiet, który obejmuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Konkurencyjny urlop roczny
  • Reward Gateway – dostęp do znacznych oszczędności i zwrotu gotówki w ponad 900 najlepszych sklepach detalicznych, od artykułów spożywczych po produkty wellness, podróże i wiele więcej!
  • Dostęp do Centrum dobrego samopoczucia – zapewniającego edukację, wsparcie i narzędzia, które pomogą Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  • Plan pieniężny opieki zdrowotnej
  • Parking na terenie posesji i zaplecze kuchenne

RÓŻNORODNOŚĆ I WŁĄCZENIE

Równość, różnorodność i integracja leżą u podstaw wszystkiego, co robi EV Cargo. Oferujemy zróżnicowaną i integracyjną społeczność, która szanuje jednostki i umożliwia im dążenie do sukcesu w celu pozytywnego i zrównoważonego wkładu w biznes. Tworzenie środowiska, w którym każdy może wyrazić i rozwijać swój potencjał, od momentu zatrudnienia i przez całą karierę oznacza zapewnienie wszystkim naszym współpracownikom takich samych szans na sukces, niezależnie od pochodzenia, płci, wieku, niepełnosprawności, orientacji seksualnej , tożsamości płciowej lub przynależności do grupy politycznej, religijnej, związkowej, organizacji lub mniejszości.

EV Cargo zastrzega sobie prawo do zamknięcia wakatu przed podanym terminem, jeśli wpłynie duża liczba zgłoszeń.

Ze względu na liczbę otrzymywanych przez nas zgłoszeń, żałujemy, że nie jesteśmy w stanie udzielić szczegółowych informacji zwrotnych kandydatom, którzy nie zostali zakwalifikowani.

„Pozwól nam być Twoim pracodawcą z wyboru”

Inne kariery
Kierownik Sprzedaży
Czytaj więcej
Kierowca furgonetki – Transport
Kierowca samochodu ciężarowego klasy 2