Niezwykły sukces gwiazdy wyścigów motocyklowych, Billy Bolta, był kontynuowany, kiedy wygrał finał Leonardo SuperEnduro w Izraelu podczas rundy otwierającej Mistrzostwa Świata FIM Hard Enduro 2022.

Billy, który był sponsorowany przez Palletforce od początku swojej kariery, zdobył w zeszłym miesiącu swoje drugie z rzędu mistrzostwo świata FIM SuperEnduro. Zdominował całe mistrzostwa, wygrywając 14 z 15 wyścigów w 2022 r., co skłoniło wielu ekspertów do spekulacji, czy ktokolwiek może konkurować z 25-letnim Brytyjczykiem.

Podobnie było w Izraelu, pierwszej imprezie sezonu outdoorowego. Bolt ryknął na prowadzenie w finale i nigdy nie wyglądał na prawdopodobne, że się podda, pokonując 13 okrążeń, aby odnieść przekonujące zwycięstwo.

Palletforce od dawna wspiera Billy'ego, który piął się po szczeblach kariery, aby stać się najlepszym kolarzem na świecie.

Dave Holland, wiceprezes wykonawczy ds. marketingu i komunikacji w Palletforce, powiedział: „Wspaniale było zobaczyć, jak Billy zdobył swój drugi tytuł mistrza świata w marcu. To było zdumiewające osiągnięcie, ale sprawiło, że wyglądało na łatwe.

„I jasne jest, że utrzymał tempo w sezonie na świeżym powietrzu, z dominującą jazdą w Izraelu.

„Jego światowej klasy umiejętności, determinacja i poświęcenie sprawiają, że jest idealnym ambasadorem marki dla Palletforce, ponieważ ucieleśnia wszystkie wartości, na których opiera się firma, i mamy nadzieję, że reszta sezonu będzie równie udana, jak pierwsza runda”.